Magie

Jasnoslyšení a jiné „nadpřirozené“ schopnosti

24. května 2011 v 18:00 | Čaroděj

Nadpřirozené schopnosti. Čeština má ve své košatosti krásně vytvořený styl tvorby slov přesně vystihující jejich podstatu. Nad - přirozený, čili nad přirozeností, vyjadřuje něco co mají jen jistí vybraní jedinci, co nemají zkrátka všichni. Ovšem v tomto případě se toto slovo plete i když jen částečně. Tyto schopnosti totiž mohou mít všichni, ale mnoho lidí si buď neuvědomuje, že je může mít a nebo si neuvědomují, že je mají. Pravdou je, že za to může částečně naše společnost a částečně naše výchova. Nicméně nikdy tyto schopnosti nejsou ztraceny trvale a vždy je lze znovu získat.

Astrální knihovna

22. listopadu 2010 v 20:42 | Čaroděj
Astrální knihovna nepatří mezi zrovna obecně známý pojem o kterém by se mnoho hovořilo. Spíše je znám jen jeden její aspekt a to Akášická kronika. Nicméně i Astrální knihovna má svou
důležitou funkci a je v některých věcech absolutně nezastupitelná.

Energetické upírování

12. června 2010 v 18:00 | Čaroděj
Určitě se vám už v životě párkrát stalo, že jste měli pocit jako kdyby na vás někdo útočil, nebo z vás vysával energii. V tomto článku se trochu pokusím rozebrat možné způsoby magických a energetických útoků a popsat alespoň základní způsoby ochrany.

Podvědomí

11. listopadu 2009 v 16:59 | Čaroděj
Malá ukázka výkladů na cesta-poznani.cz

Rituály v magii

29. října 2007 v 20:44 | Čaroděj
Poslední dobou zjišťuji, že se roztrhl pytel s různými knihami plnými rituálů a ona internetu jich lze najít nepřeberné množství. Málokde však člověk najde něco, co by mu vysvětlilo co je podstatou rituálu a jak vlastně rituály fungují a jak se tvoří. Proto jsem se rozhodl přispět svou troškou do mlýna.

Karma a karmický zákon

13. dubna 2006 v 19:05 | Čaroděj
Určitě jsi se již s pojmem KARMA v ezoterice setkal. Povím ti tedy něco blíže o tomto fenoménu a pokusím se odkrýt některé omyly, kterých se lidé dopouští.

Černá a Bílá Magie

24. listopadu 2005 v 21:03 | Čaroděj
Každý Mág či Čaroděj vím řekne že magie je jen jedna a má plně pravdu. Zkutečně existuje jen jedna magie. Záleží ovšem na tom, za jakým účelem se použije

Co je Magie.

9. listopadu 2005 v 19:29 | Čaroděj
MAGIE - Termín patně odvozen z perského slova, které znamená "moc" nebo "velikost". Podobně v latině magnus znamená velký, v řečtině megas - mocný, v sanskrtu "mahas" znamená moc.
 
 

Reklama